teknoloji

100 TL' lik Nokia 216 Görücüye Çıktı!

Microsoft, şaşırtan hamleler yapmaya devam ediyor. Microsoft Lumia’ nın Youtube hesabı üzerinden paylaşılan yeni bir telefon, görenleri şaşkına çevirdi. Nokia telefon satışlarını bırakan Microsoft, yayımladığı Nokia 216 telefonu nedeniyle sosyal medya gündeminde bomba etkisi yarattı.

37 $ fiyatıyla görücüye çıkan Nokia 216, beğeni toplarken; eskiye dönüş hazırlığında olan Samsung rakibine de yeni bir gönderme yapıldığı görüşü hakim. Yayımlanan videoda, başlangıç seviyesinde ancak bir o kadar şık bir tasarıma sahip olduğu belli olan Nokia 216′ nın çift kamerası ve led flashı da bulunuyor.

Video içeriğinden anlaşıldığı üzere; son derece temiz bir ses kalitesi sunacağı ifade edilen ürünün; yaratacağı etki de merak ediliyor. Önümüzdeki günlerde zaten eskiye dönüş adımları atacak olan Nokia’ nın bu ürününün; Microsoft Lumia hesabı üzerinden yayınlanması garip karşılanırken, Nokia’ nın sessizliğini koruması soru işaretlerini artırdı.

Siyah, yeşil ve gri renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek olan cihazın; tarayıcısı da opera varsayılanıyla kullanıcılara sunuluyor. Fark uyandıran ürünün satışı, önümüzdeki ay itibariyle öncelikli olarak Hindistan’ da gerçekleştirilecek.

Kamupersoneli.net | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı